SPRINT AntiDrop akmens impregnantas, 250ml

Kaina: 15.00  / vnt.

Akmens impregnantas SPRINT AntiDrop, 250ml

 

Kategorija:

Aprašymas

Akmens impregnantas

Impregnuoja ir apsaugo nuo vandens ir riebalų akmenį, marmurą, granitą, cemento, mūro ir grindų plyteles nekeičiant jų spalvos. Suteikia ilgalaikę apsaugą ir lauke.

 

SPRINT AntiDrop – puikus pasirinkimas, norint suteikti akmeniui visiškai nematomą apsaugą. Atsparumas vandeniui, riebalams, apsauga nuo dėmių, pelėsių, legvas naudojimas – tik keli šio besilikonio impregnanto privalumų. Poliruotas, šlifuotas ar degintas paviršius nepararanda savo estetinių savybių po “AntiDrop” naudojimo. Produktas lengvai įsigeria į akmenį, nepalikdamas plėvelės, suteikia ilgalaikę apsaugą bei nepagelsta. Antidrop akmens impregnantas leidžia natūraliam akmeniui kvėpuoti, apsaugo nuo rūgštaus lietaus, UV spindulių.

 

Naudojimas

Paviršius turi būti švarus ir sausas. Dengti produktą tolygiai, naudojant teptuką, kempinėlę arba žemo slėgio purkštuvą. Labai poringiems akmenims dengti 2-3 sluoksnius, leidžiant produktui išdžiūti po kiekvieno dengimo. Kai paviršius yra visiškai išdžiuvęs (po 30-60 minučių kambario temperatūroje), nuvalykite perteklių su minkšta šluoste.

 

Išeiga

1 litras – 15-20 m², priklauso nuo paviršiaus poringumo.

Itin poringus ir dažnai naudojamus paviršius rekomenduojama impregnuoti kartą per 1-3 metus, o mažiau naudojamus kartą per 3-5 metus.

Saugumo normos
  • Negalima naudoti žemesnėje nei 5°C temperatūroje.
  • Po laikymo žemoje temperatūroje, rekomenduojama palaikyti produktą 20°C temperatūroje prieš naudojant.
  • Naudokite gerai vėdinamoje patalpoje.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “SPRINT AntiDrop akmens impregnantas, 250ml”
 susisiekite su mumis uždaryti formą