Panaudojimo galimybės

APIE PRODUKTĄ

Mes žengiame į pasaulį, kuriame akmens naudojimo neberiboja jo svoris ar storis

Lankstus akmuo – inovatyvi medžiaga. Puiki alternatyva tradicinėms apdailos medžiagoms: sunkiam akmeniui, dekoratyviniam tinkui ir dažams.

 

Lankstaus akmens savybės 

Lanksčios natūralaus akmens plokštės viršutinis sluoksnis yra iš natūralaus skalūno, marmuro, smiltainio, žėručio arba kitų nuosėdinės kilmės uolienų, o apatinėje dalyje yra stiklo pluošto, dervos bei klijų mišinys – tai leidžia užtikrinti tvirtumą ir matmenų stabilumą sukuriant aukščiausios kokybės natūralaus akmens ploną ir elastingą plokštę.  Medžiagos lankstumui padidinti naudojamas šilumos pistoletas. Taip kampų apdaila ir montavimas ant lenktų paviršių tampa dar lengvesnis.  Tai yra moderni lankstaus akmens samprata. Montuoti galima ant lenktų, lygių ar nelygių paviršių: betono, medžio, metalo, plytelių ir t.t.. Šis akmuo yra ekologiškas, lankstus, lengvas, bet taip pat leidžia sukurti įvaizdį, jog buvo naudojamos sunkios akmens plytelės ar plokštės, tačiau tai yra pigesnė alternatyva standartiniams apdailos elementams. Plokštės yra pagamintos iš įvairaus akmens.

Lanksčios akmens plokštės skiriasi storiu, spalva ir tekstūra, tačiau visa tai yra natūrali gamtos sukurta  struktūra. Apdirbtos akmens plokštės gali būti panašios viena į kitą jei buvo nuplėštos nuo to pačio akmens bloko, bet gali labai skirtis nuo kitos to pačio akmens, bet kito luito plokštės. Kadangi plokštės yra gaminamos iš tikro akmens luitų, kiekvienas sluoksnis yra skirtingas, todėl kiekviena plokštė yra visiškai unikali.

Klientai stebisi, kad 1–2 mm storio lankstus akmuo pasižymi įvairaus storio detalėmis.

Panaudojimo galimybės fasadų ir interjero apdailoje

Lanksčios plokštės naudojamos tiek interjerui, tiek eksterjerui, o ypač tinka paviršiui, kuris yra lenktas. Panaudojimo galimybės be galo plačios: lanksčios apdailos plokštės gali būti naudojamos komerciniams, gyvenamiems pastatams, interjerui, eksterjerui, sienoms, virtuvės, vonios kambariams, vestibiuliams, kaip židinio apdaila – mūsų produktas siūlo lankstumą architektūroje bei dekoravime. Akmuo gali būti klijuojamas ant bet kokios sienos: betono, mūro, sienų plokščių, metalo, faneros ir gipso kartono, taip pat gali būti klijuojamas bet kokiais poliuretano pagrindo klijais.

Mes galime pasiūlyti įvairių spalvų apdailos elementus iš lankstaus akmens tam, kad galėtumėte įgyvendinti savo projektus. Jūs netgi galite derinti bei maišyti spalvas, kad išgautumėte norimą efektą.

Montavimas

Lankstaus akmens montavimas nėra sunki užduotis ir tai galima padaryti be profesionalo pagalbos. Galite sumontuoti patys ir sukurkite unikalų savo namų vaizdą. Jei nesate tikri dėl savo sugebėjimų, tuomet geriau kreiptis į specialistą, kuris gali atlikti darbą už jus. Lankstaus akmens interjeras niekada netaps pasenęs, nemadingas. Turėdamas tiek daug pranašumų, lankstaus akmens plokščių naudojimas interjere yra puikus būdas papuošti jūsų namų dekorą. Verta išbandyti!

Montavimo gidas


Galimi dydžiai – 1220 x 610 mm, 2000×1000 mm, 2400 x 1200 mm

Priežiūra

Rekomenduojama prieš montuojant lankstų akmenį impregnuoti specialiai akmeniui skirtais impregnantais. Tai apsaugo paviršių nuo nepageidaujamų nešvarumų: nuo vandens, purvo, riebalų įsigėrimo, UV spindulių. Šlapio efekto impregnantai  paryškina spalvą bei akmens tekstūrą. Impregnuoti galima prieš ir po montavimo. Impregnuojamas paviršius turi būti sausas ir švarus. Prieš impregnavimą pabandykite mažai matomoje vietoje.

Visi natūralaus akmens paviršiai, net impregnuoti, turi būti reguliariai nuvalomi. Naudokite audinį be pūkelių.

Svarbu! Nenaudokite rūgštinių valiklių. Jie neigiamai veikia akmens paviršių!

 


Gamyba

Lankstus akmuo gaminamas iš plonų akmens sluoksnių, nuplėštų ar nuluptų nuo nuosėdinių akmens uolienų, vietoje to, kad būtų išpjautos iš kieto akmens ar surenkamos kompozicinės medžiagos. Plonos skalūno, smiltainio (metamorfiniai akmenys) plokštės (nuo 1 iki 2 mm storio) yra „nuimamos“ nuo storų akmens gabalų, panaudojant ploną sluoksnį klijų, stiklo pluošto/poliesterio ir dervos mišinį. Paviršius nėra šlifuojams, norint išgauti plonesnę plokštę. Kai mišinys išdžiūna, jis yra „nuimamas“ arba „nulupamas“ kartu su plonu akmens sluoksniu. Šis procesas galimas tik su nuosėdinės kilmės akmenimis (t.y. susidariusiais iš sluoksnių) ir marmuro, bet ne granito.

Sluoksniai

Lanksčią plokštę sudaro 0,1mm storio natūralaus akmens sluoksnis ir 1,5mm klijų bei stiklo pluošto mišinys. Bendras storis nuo 1,5mm iki 3mm. Plokštės naudojamos tiek interjere, tiek eksterjere, ypač ten, kur paviršius yra lenktas. Lankščios plokštės gaminamos iš įvairaus natūralaus akmens – skalūno, marmuro, smiltainio ir t.t

Permatomos plokštės yra plonos, lengvos, lanksčios ir unikalios. Turi begales panaudojimo galimybių. Jos yra „ekologiškai draugiškos“, pagamintos iš indiško skalūno sluoksniuotų blokų. Plokštės nugarėlė, pagaminta iš natūralių medžiagų, leidžia lengvai ją pjaustyti, klijuoti ant įvairių paviršių. Lanksčią plokštę sudaro 0,1mm storio natūralaus akmens sluoksnis ir 1,5mm klijų bei stiklo pluošto mišinys. Bendras storis nuo 1,5mm iki 3mm. Plokštės naudojamos tiek interjere, tiek eksterjere, ypač ten, kur paviršius yra lenktas. Lankščios plokštės gaminamos iš įvairaus natūralaus akmens – skalūno, marmuro, smiltainio ir t.t

Atskiros lanksčios plokštės gali būti labai panašios, kadangi yra pjaunamos iš to paties akmens luito. Tačiau tai nėra taisyklė ir kiekvienas lapas bus originalus ir nepakartojamas – toks kokį gamta sukūrė.

Lankstaus akmens istorija

Lankstus akmuo pirmą kartą buvo sukurtos atsitiktinai 1995 metais, kai skalūno baldų dizaineris Gernot‘as Ehrlich‘as nustatė, kad kai iš skaldytų stalviršių yra pašalinamos dervos, naudojamos skalūnų plytelėms surišti, likę akmens sluoksniai iš pradinio akmens, liko prikibę prie dervos. Po daugelio metų tyrimų ir tobulinimų buvo pasiektas naujas plokščių gaminimo lygis. Lanksčios akmens plokštės dabar yra naudojamos pasauliniu mastu, durų apdailai, sienų apdailai, kolonoms, baldams – visur, kur trokšta širdis.

Lankstaus akmens pranašumai

Lankstus akmuo dėl savo savybių gali įsilieti į bet kokį interjerą. Graži, unikali tekstūra ir turtinga akmens spalvų paletė dizainerių dažnai naudojama kuriant interjerus ir eksterjerus, gali transformuoti net labiausiai neišraiškingas erdves.

Pavyzdžiui, tokius stilius kaip: klasikinis, etninis, tropinis, skandinaviškas, minimalistinis, industrinis, lofto, art deco sunku įsivaizduoti be elementų ir paviršių, pagamintų iš akmens. Tai gali būti židinio apdaila, sienos, grindys, niša, kolona, ​​baldai. Lankstus akmuo dažnai naudojamas dekoruojant vyriškus interjerus. Akmens paviršių dėka erdvė įgyja tam tikrą griežtumą, lakoniškumą ir brutalumą.

Tačiau dėl didelio akmens svorio ne visada įmanoma jį naudoti dekoravimui. Ir čia mes norėtume pateikti lankstaus akmens pranašumus, kurie išspręs visas problemas, susijusias su akmens montavimu.

 • Ekologija (gamyboje naudojamas natūralus akmuo).
 • Medžiagos lankstumas ir plastiškumas. Galima montuoti ant skirtingų konfigūracijų paviršių.
 • Atsparumas drėgmei. Ilgaamžis ir nepraranda spalvos veikiant drėgmei.
 • Laidus orui. Nėra sąlygų pelėsio atsiradimui.
 • Šviesos pralaidumas. Leidžia jums sukurti nepaprastus efektus naudojant papildomą apšvietimą.
 • Stiprumas ir ilgaamžiškumas. Lankstaus akmens paviršius pagamintas iš tvirto natūralaus akmens, todėl jis yra patvarus. Tinkamai sumontavus, tarnavimo laikas siekia keliasdešimtis metų. 
 • Lengvumas. Tinka vertikaliems paviršiams ir luboms.
 • Atsparumas ultravioletiniams spinduliams. Oro sąlygų pokyčiai lankščiam akmeniui nedaro neigiamos įtakos, o jo spalva nepasikeis veikiant įvairioms aplinkos sąlygoms.
 • Lengvas montavimas. Nereikalingi įmantrūs įrankiai. Pjauti lengviau nei natūralų akmenį, o tai padeda suteikti jam norimą formą ir dydį.
 • Ekonomiškas. Jokių likučių montuojant net ant sudėtingų reljefų.
 • Turtinga atspalvių paletė. Nėra dviejų tokios pačios spalvos ir tekstūros akmenų, todėl interjeras tampa unikaliu.
 • Puikiai dera su kitomis apdailos medžiagomis: mediena, plytomis, cementu ar metalu. Tai palengvina montavimo procesą.
 • Montuojama ant įvairių lygių ar lenktų paviršių: betono, medžio, metalo, plytelių ir t.t.

SPECIFIKACIJA:

100% natūralaus akmens paviršius

Nugarėlė: stiklo pluošto tinklelis

Storis: nuo 1.5 iki 3 mm

Svoris: 1,5 – 2kg/m²

Dydis: 1220 x 610mm, 1000 x 2000mm

sluoksniai